LASERWORLD CZ

Váš košík je prázdný

PROline feed

Laserworld Proline série byla speciálně vyvinuta , aby vyplnila mezeru mezi Club Series a Pure Micro Series. Na rozdíl od Club serie projektorů jsou PROLINE lasery dodávány s 637nm červenou, což zvyšuje celkovou viditelnost. Malé velikost a nízká hmotnost jednotky jsou ideální pro použití v barech , nočních klubech nebo pro mobilní DJs. PROLINE systémy mají rychlé a stabilní 40kpps skenery. "Advanced" verze Proline laseru mají také plně analogovou modulaci ve všech barvách a tak můžete vytvořit plynulý přechod mezi barvami v celé barevné škále.

Seřadit podle:

PRO-CASE Deluxe

přepravní box pro laser. projektory

6 500 Kč (s DPH 21 %)

Laserworld PRO-800 RGB

max. 800mW RGB laser, DMX512, ILDA, SD karta, infra DO, SW pro editaci ild zdarma, sound, auto

19 890 Kč (s DPH 21 %)

Laserworld PRO-1600 RGB

max. 1600mW RGB laser, DMX512, ILDA, SD karta, infra DO, SW pro editaci ild zdarma, sound, auto

28 290 Kč (s DPH 21 %)

• «« Začátek